Home Home Home

Odzyskaj klienta dzięki
e-marketingowi z reklamami na Facebooku

Bezproblemowe retargetowanie reklam na Facebooku

Koniec ze strzelaniem na oślep reklamami na Facebooku – jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż, Twoja reklama powinna być maksymalnie ukierunkowana, podobnie jak i spersonalizowane e-maile. Dzięki synchronizacji z Facebook Custom Audiences w Omnisend jest to możliwe: automatycznie przenoś klientów z Omnisend do Custom Audiences i retargetuj ich na Facebooku i Instagramie. Za pomocą bezproblemowej integracji możesz to wszystko wykonać automatycznie, i nie tylko dostarczysz spójny przekaz marketingowy, ale także zaoszczędzisz pieniądze i zwiększysz sprzedaż.

Reklamy oparte na wzorcach zakupowych

Skończyły się czasy, w których musisz wyodrębniać listy subskrybentów i segmenty z jednej platformy i wysyłać je na Facebooka. Użyj dynamicznych segmentów Omnisend, aby supertargetować swoje reklamy na Facebooku i Instagramie na podstawie rzeczywistych wzorców zakupowych klientów. Retargetuj określone grupy klientów, w zależności od ich zaangażowania i działań. Docieraj do klientów, którzy przez jakiś czas nic nie kupowali, oferując nowe przedmioty lub sprzedawaj krzyżowo na podstawie przedmiotów kupionych przez Twoją bazę klientów.

Elastyczna segmentacja umożliwiająca hipertargetowanie klientów

Zwiększ sprzedaż za pomocą segmentacji, która pozwala na targetowanie subskrybentów dla pożądanych treści. Nasza segmentacja umożliwia wysyłanie ukierunkowanych kampanii na podstawie wzorców zakupowych Twoich subskrybentów, a także segmentację na podstawie aktywności e-mail, danych profilowych i wielu innych. Sprawdź, którzy klienci nie złożyli zamówienia na określoną kwotę w określonym przedziale czasowym i połącz te dane z danymi o klientach, którzy intensywnie korzystają z Twoich newsletterów i porównaj ilość kliknięc i otwarć.

Odkryj, jak możesz automatycznie wyszukiwać, przenosić i docierać do swoich klientów za pomocą targetowania e-mailowego reklam na Facebooku i Instagramie.

Zacznij już dziś bezpłatnie. Bez karty kredytowej.