Main meniu
Main meniu
PRZEJDŹ DO OMNISEND

Zastąp ogólne narzędzie rozwiązaniem zorientowanym na e-commerce

Zwiększ sprzedaż, a nie obciążenie pracą, dzięki automatyzacji marketingu e-mail i SMS, stworzonej dla biznesu e-commerce. Obawiasz się migracji? Mamy narzędzia i wsparcie, dzięki którym będzie to bardzo proste.

Zacznij za darmo

Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

Replace generic with ecommerce-focuse

Zwiększ sprzedaż. Wyeliminuj frustracje.

Nasza platforma do automatyzacji marketingu jest dostosowana do potrzeb biznesu e-commerce. Każda jej funkcja stworzona jest tak, by napędzać, a nie ograniczać Twój biznes.

Prosty i przejrzysty cennik
Sprawdź
Bezproblemowo połącz swój sklep

W przeciwieństwie do ogólnych ESP, Omnisend jest w pełni zintegrowany z Shopify, BigCommerce, WooCommerce i innymi platformami biznesu e-commerce, dzięki czemu możesz łatwo śledzić i wykorzystywać dane swojego sklepu i klientów.

Sprawdź
Automatyzuj przepływy pracy e-commerce

Po prostu włącz nasze gotowe przepływy pracy dla porzuconego koszyka, nowych subskrybentów, działań po zakupie i wielu innych, a potem obserwuj, jak rosną Twoje przychody.

Sprawdź
Segmentuj według uznania

Segmentuj klientów na podstawie ich zachowań zakupowych i innych czynników, aby tworzyć wyłącznie trafne wiadomości e-mail i SMS-y.

Wyzwól wzrost przychodów

Firmy, które korzystają z naszej automatyzacji marketingu, odnotowują 4 razy wyższe konwersje w porównaniu z rezultatami, które są oparte wyłącznie na kampaniach.

100 tys. USD

w ciągu pierwszych trzech miesięcypo przejściu do Omnisend

Historia Silver Street Jewellers
65 tys. USD

w ciągu pierwszych trzech miesięcypo przejściu do Omnisend

Historia Dixxon Flannel
69%

przychodów z wiadomości e-mail generowanychprzez 3 zautomatyzowane przepływy pracy

Historia JIGGY
PŁYNNA MIGRACJA

Zacznij działać w 30 minut

Robimy wszystko, aby mieć pewność, że Twoja migracja i rozpoczęcie pracy z Omnisend przebiegają tak płynnie, jak to tylko możliwe.

  • Narzędzie do importowania danych Mailchimp Omnisend automatycznie zsynchronizuje dane Twoich kontaktów, w tym ich właściwości, tagi, segmenty i statystyki zaangażowania – bez konieczności ręcznego eksportowania i importowania.
  • Gotowe przepływy pracy Możesz uruchomić automatyzacje dosłownie w kilka minut - wystarczy wybrać gotowy przepływ pracy i upewnić się, że jego zawartość odpowiada Twoim potrzebom. Przygotuj się na rozwój!
  • Wsparcie w zakresie migracji Służymy całodobowym wsparciem - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, aby migracja przebiegła jak najsprawniej. Klientom, którym wyznaczono menedżera ds. sukcesu klienta, oferujemy również doradztwo personalne i wsparcie w procesie migracji.
Zacznij działać w 30 minut
Narzędzie do importowania danych Mailchimp NEW

Zachowaj dane swoich kontaktów

Bezproblemowo zsynchronizuj dane kontaktów Mailchimp z Omnisend za pomocą naszego wbudowanego narzędzia do importowania. Transfer danych jest bezpieczny i cykliczny - co oznacza, że nawet najnowsze dane kontaktów w Mailchimp są zawsze zsynchronizowane z Omnisend.

Dowiedz się więcej o importowaniu kontaktów
Zachowaj dane swoich kontaktów

Omnisend bezproblemowo integruje się z naszym sklepem internetowym, bez konieczności stosowania mylących konektorów. Wiadomości e-mail tworzy się łatwo, bez potrzeby kodowania, a konfiguracja automatyzacji jest bardzo prosta. Dzięki wielu opcjom segmentacji odpowiednie e-maile mogą dotrzeć do właściwych klientów we właściwym czasie.

Bahzad Trinos,

Dyrektor Kreatywny i Dyrektor ds. Sprzedaży