Home Home Home
PRZEJDŹ NA OMNISEND

Zamień ogólne narzędzie,na zorientowane w stronę biznesu e-commerce

Zwiększ sprzedaż bez zwiększania nakładu pracy dzięki automatyzacji marketingu e-mail i SMS, stworzonej dla biznesu e-commerce. Obawiasz się migracji? Mamy narzędzia i wsparcie, dzięki którym będzie to bardzo proste.
WYPRÓBUJ ZA DARMO
Pełny dostęp • Bez karty kredytowej.

based on 5,000+ reviews on

Zwiększ sprzedaż.
Eliminuj utrudnienia.

Nasza platforma do automatyzacji marketingu jest dostosowana do potrzeb
biznesu e-commerce. Każda jej funkcja stworzona jest tak, by napędzać Twój biznes, a nie ograniczać jego rozwoju.
 • Bezproblemowo połącz swój sklep

  W przeciwieństwie do ogólnych ESP, Omnisend jest w pełni zintegrowany z Shopify, BigCommerce, WooCommerce i innymi platformami biznesu e-commerce, dzięki czemu możesz łatwo śledzić i wykorzystywać dane swojego sklepu i klientów.

 • Gotowe systemy e-biznesu

  Po prostu włącz nasze gotowe systemy pracy dla automatyzacji porzuconego koszyka, nowych subskrybentów, działań po zakupie i wielu innych, a następnie obserwuj wzrost przychodów.

 • Segmentuj według uznania

  Segmentuj klientów na podstawie ich wzorców zakupowych i innych czynników, aby tworzyć wyłącznie trafione e-maile i SMS-y.

Wyzwól wzrost przychodów

Firmy, które korzystają z naszej automatyzacji marketingu, odnotowują 4 razy wyższe konwersje w porównaniu z rezultatami, które są oparte wyłącznie na kampaniach.

 • W ciągu pierwszych trzech miesięcy po przejściu na Omnisend
 • W ciągu pierwszych trzech miesięcy po przejściu na Omnisend
 • przychodów z mailingu, generowanych przez 3 systemy automatyzacji pracy.
PŁYNNA MIGRACJA

Zacznij działać w 30 minut

Robimy wszystko, aby dać Ci pewność, że Twoja migracja i rozpoczęcie pracy z Omnisend przebiegają tak płynnie, jak to tylko możliwe.
 • Narzędzie do importowania danych Mailchimp

  Omnisend automatycznie zsynchronizuje dane Twoich kontaktów i ich szczegóły, tagi, segmenty i statystyki zaangażowania – nie będzie to wymagać ręcznego eksportowania i importowania.

 • Gotowe systemy pracy

  Możesz uruchomić automatyzacje dosłownie w kilka minut — wystarczy wybrać gotowy system pracy i upewnić się, że zawartość odpowiada Twoim potrzebom. Automatyzacje są gotowe do działania i rozwoju!

 • Wsparcie w zakresie migracji

  Nasze wsparcie jest dostępne 24/7 — i zna wszystkie odpowiedzi, dzięki którym migracja będzie bardzo prosta. Dla klientów, którzy kwalifikują się do posiadania customer success managera, dostępne jest również osobiste i dedykowane wsparcie migracji.

NARZĘDZIE DO IMPORTOWANIA DANYCH MAILCHIMP NOWOŚĆ

Zachowaj swoje kontakty

Bezproblemowo synchronizuj dane kontaktów Mailchimp z Omnisend za pomocą naszego wbudowanego narzędzia do importowania. Transfer danych jest bezpieczny i cykliczny - co oznacza, że nawet najnowsze dane kontaktów w Mailchimp są zawsze zsynchronizowane z Omnisend.
Omnisend bezproblemowo integruje się z naszym sklepem internetowym, nie ma potrzeby stosowania niejasnych łączników. E-maile tworzy się łatwo, bez potrzeby kodowania, a konfiguracja automatyzacji jest bardzo prosta. Dzięki wielu opcjom segmentacji odpowiednie e-maile mogą dotrzeć do właściwych klientów we właściwym czasie.

Bahzad Trinos, Dyrektor Kreatywny i Dyrektor ds. Sprzedaży

Zwiększ zysk za pomocą automatyzacji marketingu e-commerce.
Już dziś przejdź na Omnisend.
Pełny dostęp • Bez karty kredytowej.