Home Home Home


Wybierz Omnisend zamiast Klaviyo, aby zautomatyzować marketing, bezproblemowo

Oto dlaczego sprzedawcy wybierają Omnisend zamiast Klaviyo

Porównanie Kanałów

E-MAIL SMS POWIADOMIENIA WEB PUSH FACEBOOK MESSENGER FACEBOOK CUSTOM AUDIENCES GOOGLE CUSTOMER MATCH WHATSAPP
Omnisend
Klaviyo

Lepiej zintegrowany kanał SMS

Omnisend pozwala Ci uwolnić pełen potencjał SMS - możesz nie tylko wysyłać spersonalizowane wiadomości poprzez integrację SMS-ów z Twoją automatyzacją, ale możesz również korzystać z nich przy jednorazowych kampaniach SMS dotyczących Twoich błyskawicznych wyprzedaży lub gorących artykułów. Dzięki zintegrowanym formularzom do zbierania kontaktów i raportów z SMS, i nie tylko, możesz dotrzeć do międzynarodowych odbiorców mobilnych i zaangażować ich bezpośrednio na urządzeniu, którego najczęściej używają.

Omnisend Klaviyo
Dostępność kanału SMS W kampaniach i automatyzacji Tylko w automatyzacji
Gotowe systemy automatyzacji z SMS Tak (łącznie 4) Nie
Kwalifikujące się kraje odbiorców SMS 24/7 czat na żywo i wsparcie e-mail Wsparcie przez czat i e-mail w godzinach pracy
Identyfikator nowego kontaktu Numer telefonu i/lub adres e-mail Tylko adres e-mail

Szybsze, zawsze dostępne wsparcie

Dla nas, firma zorientowana na klienta to nie tylko taka, która słucha swoich klientów, ale także zawsze dostępna z satysfakcjonującymi odpowiedziami i wszelkim wsparciem, potrzebnym do jak najlepszego wykorzystania Omnisend. Późny poniedziałek lub wczesna niedziela - jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz. Klienci Omnisend korzystający z dowolnego płatnego planu otrzymują bezkonkurencyjną obsługę klienta 24h/7, a wszystkim klientom korzystającym z naszego planu Pro zapewniamy także priorytetowe wsparcie.
Omnisend Klaviyo
Dostępność wsparcia e-mail 24/7 6:00 - 22:00 w dni powszednie / 10:00 - 16:00 w weekendy
Dostępność wsparcia na czacie 24/7 9:00 - 17:00 w dni powszednie

Łatwość obsługi platformy

Stawiamy marketerów biznesu e-commerce w centrum każdej podejmowanej przez nas decyzji dotyczącej rozwoju produktu, i cieszymy się, że dzięki temu zbudowaliśmy narzędzie, które nie tylko zapewnia wyniki, ale jest również ciągle wysoko oceniane pod kątem łatwości użytkowania i konfiguracji. Bo ostatecznie komu jest potrzebna platforma, której złożoność nie pozwala na jej właściwe zastosowanie?

Dowiedz się, dlaczego Omnisend jest
lepszym wyborem niż Klaviyo

WYPRÓBUJ WERSJĘ DEMO

Bez zobowiązań. Wybierz dogodny czas