Main meniu
Main meniu
Raporty

Praktyczna wiedza
dla zwiększenia sprzedaży

Dowiedz się więcej o swoich klientach i odkryj, które strategie marketingowe są dla nich najlepsze, dzięki naszym narzędziom do raportowania i analizy e-commerce.

Zacznij za darmo

Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

Highly rated & popular with merchants in USA

PULPIT SPRZEDAŻY

Bądź na bieżąco ze wskaźnikiem ROI

Z łatwością śledź sprzedaż generowaną przez Omnisend za pomocą precyzyjnej atrybucji przychodów i raportowaniu. Analizuj sprzedaż generowaną we wszystkich kampaniach oraz automatyzacjach, zyskując praktyczne zestawienie z danymi o zyskach. Zobacz pełny obraz!

Bądź na bieżąco ze wskaźnikiem ROI
RAPORTY WYDAJNOŚCI

Sprawdź, co działa najlepiej

Nasza segmentacja oparta na cyklu życia klienta umożliwia retencję bez zgadywania. Omnisend dynamicznie określa etap cyklu życia każdego klienta i przedstawia te dane w formie przejrzystej mapy etapów cyklu życia. W ten sposób możesz ustalać priorytety i personalizować swoje strategie retencji pod kątem najcenniejszych kupujących, utrzymując markę na pierwszym miejscu i zwiększając liczbę ponownych zakupów.

  • Raporty kampanii i automatyzacji Dowiedz się, co naprawdę napędza Twoją sprzedaż, dzięki szczegółowym raportom przychodów i zaangażowania dla każdej kampanii i automatyzacji.
  • Zintegrowane raporty wiadomości Podejmuj decyzje dotyczące optymalizacji przepływu pracy w oparciu o dane bez opuszczania edytora automatyzacji — kluczowe statystyki dotyczące efektywności wiadomości są dostępne bezpośrednio z interfejsu.
Sprawdź, co działa najlepiej
ZAAWANSOWANE RAPORTOWANIE

Zobacz pełny obraz

Uzyskaj pełny obraz zagregowanych wskaźników wydajności i elastyczność, by móc dogłębnie analizować dane szczegółowe za pomocą naszych pulpitów zaawansowanego raportowania.

RAPORTY ZAAWANSOWANE
Sprawdź
Wszystkie KPI w jednym miejscu

Wszystkie wskaźniki sprzedaży i wydajności - w jednym miejscu. Łatwo dostępne do monitorowania, filtrowania i pracy z nimi.

Sprawdź
Lista najpopularniejszych kampanii

Zobacz, które kampanie i przepływy pracy przynoszą największe zyski i które segmenty wykazują największe zaangażowanie.

Sprawdź
Analiza różnych kanałów

Porównuj skuteczność wiadomości e-mail, SMS-ów i innych kanałów pod kątem różnych kluczowych wskaźników, aby zoptymalizować swoją wielokanałową strategię.

Śledź swoje osiągnięcia
dzięki analizom i raportom Omnisend

Sales
Śledzenie bez plików cookie

Monitoruj dokładnie, jakie przychody generują Twoje kampanie i przepływy pracy na wielu urządzeniach i kanałach.

Sales
Śledzenie wielokanałowe

Udoskonalaj swoją strategię marketingu wielokanałowego dzięki atrybucji na poziomie kanału i raportowaniu dla powiadomień e-mail, SMS i push.

Sales
Niestandardowe okno atrybucji

Ustaw atrybucję tak, aby odzwierciedlała Twoją strategię i potrzeby – okno atrybucji zamówienia można w pełni dostosować.

Sales
Trendy wzrostu liczby odbiorców

Monitoruj i porównuj, jak zmieniają się Twoje listy e-mailowe i SMS-owe, bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego.

Sales
Raporty formularzy

Zobacz, które formularze dostarczają najwięcej kontaktów, a które wymagają jeszcze poprawek.

Sales
Podgląd na żywo

Łatwo dostępne dane śledzenia stron internetowych, dzięki którym możesz zrozumieć zachowanie odwiedzających i podjąć działania, aby utrzymać ich zaangażowanie.