Home Home Home
KONTA WIELU SKLEPÓW

Łatwo zarządzaj
e-mailami w wielu sklepach

Posiadasz kilka marek lub oddzielne międzynarodowe sklepy e-commerce? Omnisend ułatwia zarządzanie marketingiem e-mail w wielu sklepach i automatyzację w wydajny, oszczędny sposób.

based on 5,000+ reviews on

 • Łatwo przełączaj się między sklepami

  Przejście do innego sklepu jest tak proste, wystarczy wybrać stronę z listy — nie trzeba się logować i wylogowywać za każdym razem.

 • Nigdy więcej żmudnej duplikacji pracy

  Wszystkie szablony i systemy pracy, które raz utworzysz, możesz później ponownie udostępnić we wszystkich sklepach, aby przyspieszyć konfigurację i codzienne użytkowanie.

 • Zarządzaj wieloma kanałami jednocześnie

  Uruchamianie oddzielnych narzędzi do obsługi poczty e-mail, SMS-ów i push w wielu sklepach może być mało poręczne. Dzięki Omnisend możesz łatwo zarządzać swoimi sklepami i kanałami z jednego konta.

UDOSTĘPNIONE SZABLONY E-MAIL

Zapisz raz, używaj bez ograniczeń

Jeśli prowadzisz wiele międzynarodowych sklepów swojej marki lub masz pomysł na jeden szablon do wykorzystania w różnych markach, wystarczy, że stworzysz go tylko raz. Aby rozpocząć, możesz wybrać i zbudować któryś z naszych szablonów e-mail. Można go następnie zapisać i ponownie wykorzystać zarówno w tym samym, jak i w każdym dowolnym sklepie na Twoim koncie.
UDOSTĘPNIONE SYSTEMY AUTOMATYZACJI PRACY

Automatyzuj, konwertuj, replikuj

Podobnie jak w przypadku szablonów e-maili, możesz replikować dowolne systemy automatyzacji z jednego sklepu do drugiego. Możesz skonfigurować kilka najważniejszych systemów pracy w jednym sklepie, sprawdzać jak sobie radzą, wprowadzić niezbędne poprawki, a następnie po prostu skopiować i wkleić je do innych połączonych sklepów. To jak znalezienie idealnego przepisu na automatyzację sprzedaży, a następnie zreplikowanie go do innych Twoich firm.

Wszystkie Twoje sklepy na wyciągnięcie ręki

Możesz przeskakiwać między swoimi sklepami, uzyskując do nich łatwy dostęp z menu rozwijanego Moje konto, co oszczędzi czas i kłopot z wprowadzaniem i zapamiętywaniem oddzielnych haseł. Możesz również zawsze podłączyć do swojego konta nowe sklepy bez przechodzenia przez całą konfigurację konta od zera.

Platforma e-marketingu dla wszystkich Twoich sklepów

Koniec z manewrowaniem pomiędzy wieloma platformami i loginami. Połącz wiele sklepów za pomocą jednego konta Omnisend i zwiększ sprzedaż dzięki naszej platformie marketingowej ukierunkowanej na biznes e-commerce.

 • Twórz piękne e-maile, zachęcające do zakupu, korzystając z naszych szablonów i edytora treści „Drag & Drop”.
 • Zwiększ sprzedaż dzięki gotowym, automatycznym systemom pracy dla odzyskiwania koszyka, nowych subskrybentów i wiele innych.
 • Spersonalizuj swoje wiadomości za pomocą segmentacji dostosowanej do potrzeb biznesu e-commerce.
 • Rozwijaj swoich subskrybentów dzięki pop-upom wyjścia, stronom docelowym i innym formularzom.
 • Śledź sprzedaż i dowiedz się, co działa najlepiej, korzystając z naszych paneli nawigacyjnych i narzędzi do raportowania.
 • Połącz powiadomienia e-mail, SMS i push, aby uzyskać większy zasięg i konwersje.
Rozwijaj swoje sklepy internetowe bez zwiększania obciążenia pracą
Dowiedz się więcej, jak Omnisend może ci pomóc bardziej efektywnie rozwijać Twój biznes e-commerce.