Main meniu
Main meniu
KONTA WIELU SKLEPÓW

Łatwo zarządzaj wiadomościami e-mail w wielu sklepach

Posiadasz kilka marek lub oddzielne międzynarodowe sklepy e-commerce? Omnisend ułatwia zarządzanie marketingiem e-mail w wielu sklepach i automatyzację w wydajny, oszczędny sposób.

Zacznij za darmo

Highly rated & popular with merchants in USA

Icon
Łatwo przełączaj się między sklepami

Przejście do innego sklepu jest tak proste jak drut — nie ma potrzeby logowania się i wylogowywania za każdym razem.

Icon
Koniec ze żmudnym powielaniem pracy

Wszystkie szablony i przepływy pracy raz utworzone możesz później ponownie udostępnić we wszystkich sklepach, aby przyspieszyć konfigurację i codzienne użytkowanie

Icon
Zarządzaj wieloma kanałami jednocześnie

Uruchamianie oddzielnych narzędzi do obsługi poczty e-mail, SMS-ów i push w wielu sklepach może być kłopotliwe. Dzięki Omnisend możesz łatwo zarządzać swoimi sklepami i kanałami z jednego konta.

SZABLONY E-MAIL

Zapisz raz, używaj bez końca

Jeśli prowadzisz wiele międzynarodowych sklepów dla swojej marki lub masz pomysł na pojedynczy szablon, który możesz wykorzystać w różnych markach, wystarczy, że stworzysz go tylko raz. Aby rozpocząć, możesz wybrać jeden z naszych szablonów wiadomości e-mail i odpowiednio go dostosować. Następnie możesz go zapisać i ponownie wykorzystać zarówno w tym samym, jak i w każdym dowolnym sklepie na Twoim koncie.

Zapisz raz, używaj bez końca
SYSTEMY AUTOMATYZACJI PRZEPŁYWÓW PRACY

Automatyzuj, konwertuj, replikuj

Podobnie jak w przypadku szablonów wiadomości e-mail, możesz replikować dowolne przepływy pracy automatyzacji z jednego sklepu do drugiego. Możesz skonfigurować kilka najważniejszych przepływów pracy w jednym sklepie, sprawdzić, jak sobie radzą, wprowadzić niezbędne poprawki, a następnie po prostu skopiować i wkleić je do innych połączonych sklepów. To jak znalezienie idealnego przepisu na automatyzację sprzedaży, a następnie powielenie go w innych Twoich biznesach.

Automatyzuj, konwertuj, replikuj

Wszystkie sklepy na wyciągnięcie ręki

Możesz przeskakiwać między swoimi sklepami, uzyskując do nich łatwy dostęp z menu rozwijanego Moje konto, co oszczędza czas i kłopot z wprowadzaniem i zapamiętywaniem oddzielnych haseł. Zawsze możesz również podłączyć do swojego konta nowe sklepy bez przechodzenia przez całą konfigurację konta od zera.

Wszystkie sklepy na wyciągnięcie ręki

Platforma e-marketingu dla wszystkich Twoich sklepów

Koniec z żonglowaniem wieloma platformami i loginami. Połącz wiele sklepów za pomocą jednego konta Omnisend i zwiększ sprzedaż dzięki naszej platformie marketingowej ukierunkowanej na biznes e-commerce.

Kampanie mailingowe
Kampanie mailingowe

Twórz piękne wiadomości e-mail, zachęcające do zakupu, korzystając z naszych szablonów i kreatora wiadomości e-mail „drag & drop”.

Dowiedz się więcej
AUTOMATYZACJA
AUTOMATYZACJA

Zwiększaj sprzedaż dzięki gotowym, automatycznym przepływom pracy dla odzyskiwania koszyka, nowych subskrybentów i wielu innych.

Dowiedz się więcej
Segmentacja
Segmentacja

Personalizuj swoje wiadomości za pomocą segmentacji dostosowanej do potrzeb e-commerce.

Dowiedz się więcej
Formularze
Formularze

Rozwijaj swoich subskrybentów dzięki pop-upom zamiaru wyjścia, stronom docelowym i innym formularzom.

Dowiedz się więcej
Raportowanie
Raportowanie

Śledź sprzedaż i dowiedz się, co działa najlepiej, korzystając z naszych paneli nawigacyjnych i narzędzi do raportowania.

Dowiedz się więcej
Wielokanałowość
Wielokanałowość

Połącz powiadomienia e-mail, SMS i push, aby zwiększyć zasięg i konwersje.

Dowiedz się więcej