Main meniu
Main meniu
Pop-upów

Pozyskuj subskrybentów za pomocą ukierunkowanych
pop-upów

Zacznij za darmo

Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

Highly rated & popular with merchants in USA

Konwertuj nowych odwiedzających od razu

To, że odwiedzający nie dokona zakupu za pierwszym razem, nie oznacza, że nie możesz go konwertować w inny sposób. Biorąc pod uwagę, że średnio tylko 3% gości dokonuje zakupu za pierwszym razem, postaraj się zdobyć ich adresy e-mail, by móc zacząć budować relacje. Kolekcja pop-upów Omnisend umożliwia pozyskiwanie adresów e-mail dla kampanii od pierwszej wizyty gościa w Twoim sklepie.

Konwertuj nowych odwiedzających od razu

Przyciągnij uwagę pięknymi pop-upami

Pop-upy Omnisend zawierają piękne obrazy, treści o wysokiej konwersji i świetny styl. Możesz dostosować je w dowolny sposób, aby od pierwszej chwili przyciągnąć uwagę gości. Pop-upy mogą być dowcipne lub poważne, mogą też oferować świetną zniżkę, by zachęcić do rejestracji.

Przyciągnij uwagę pięknymi pop-upami

Skonfiguruj exit pop-upy o wysokiej konwersji

Jedną z największych obaw sprzedawców e-commerce jest irytowanie odwiedzających i odstraszenie ich. Dzięki pop-upom Omnisend możesz wybrać, kiedy chcesz je wyświetlać. Jeśli Twoi goście nie lubią pop-upów, które pojawiają się natychmiast po wejściu na stronę, skonfiguruj je tak, aby pojawiały się tylko wtedy, gdy mają zamiar opuścić Twój sklep.

Skonfiguruj exit
pop-upy o wysokiej konwersji

Inteligentne targetowanie pop-upów

Masz pełną kontrolę nad synchronizacją, targetowaniem i częstotliwością swoich formularzy. Możesz na przykład tworzyć niestandardowe pop-upy, które pojawiają się tylko na określonych stronach sklepu lub po wyświetleniu określonej liczby stron. Dzięki różnorodnym opcjom targetowania możesz tworzyć bardziej elastyczne pop-upy, które pojawiają się tylko wtedy i tylko tam, gdzie chcesz - zapewniając zadowolenie Twoich gości i klientów.

Inteligentne targetowanie pop-upów