Main meniu
Main meniu
Strony docelowe

Więcej subskrybentów dzięki markowym stronom docelowym

Zacznij za darmo

Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

Highly rated & popular with merchants in USA

Twórz osobne strony docelowe dla każdej kampanii

Zapewne masz już kilka reklam w mediach społecznościowych i wyszukiwarce. Zamiast odsyłać z nich na jedną ze stron produktów, możesz skonfigurować je tak, aby każda osobna kampania prowadziła do osobnej strony docelowej. Zadbaj o to, żeby tekst, obrazy, a nawet kolory na tych stronach docelowych były zgodne z Twoimi reklamami. W ten sposób Twoi odwiedzający uzyskają płynne i spójne wrażenia, które zmotywują ich do rejestracji lub zakupu.

Twórz osobne strony docelowe dla każdej kampanii

Dostosuj swoje strony docelowe w mgnieniu oka

Omnisend ułatwia korzystanie ze stron docelowych. Możesz pozostać przy domyślnym tekście o wysokim współczynniku konwersji lub po prostu dodać własny. Możesz także zmienić motyw, rodzaj informacji, którą chcesz uzyskać, a nawet edytować informacje wyświetlane na Facebooku po udostępnieniu strony.

Dostosuj swoje strony docelowe w mgnieniu oka

Przekieruj odwiedzających na wybraną stronę

W przypadku kampanii o wysokim współczynniku konwersji często trzeba upewnić się, że odwiedzający otrzymują tylko te informacje, których potrzebują. W większości przypadków strona główna e-commerce lub strona produktu zawiera zbyt wiele informacji. Zamiast tego można przekierować ich na stronę docelową, która ma jeden konkretny przekaz.