Main meniu
Main meniu
FORMULARZE REJESTRACJI

Przechwytuj i konwertuj
odwiedzających w Twoim sklepie

Korzystaj ze zintegrowanych formularzy rejestracji Omnisend, by bezproblemowo zyskać więcej kontaktów i od razu zaangażować je za pomocą automatycznych wiadomości. Od odwiedzających do kupujących - tak po prostu.

Zacznij za darmo

Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

Highly rated & popular with merchants in USA

Wybierz własny sposób na powiększanie listy

Bez względu na to, czy zbierasz rejestracje nowych odwiedzających, szukasz sposobów na grywalizację przechwytywania wiadomości e-mail czy chcesz przeprowadzić specjalną kampanię z dedykowaną stroną docelową - możesz to wszystko zrobić dzięki różnorodnym gotowym formularzom Omnisend.

Pop-upy
Pop-upy

Wyskakujące okienka Omnisend, za pomocą pięknych obrazów, ukierunkowanego tekstu i stylu, pomagają łatwo przekształcić odwiedzających w subskrybentów.

Dowiedz się więcej
Strony docelowe
Strony docelowe

Zbieraj subskrybentów za pomocą stron docelowych, które możesz z łatwością dostosować do swojej marki.

Dowiedz się więcej
Koło fortuny
Koło fortuny

Zabawiaj i nagradzaj swoich odwiedzających ekscytującymi nagrodami w zamian za ich adresy e-mail.

Dowiedz się więcej
Teasery
Teasery

Zaangażuj odwiedzających zajawką swoich pop-upów i zachęć ich do kliknięcia za pomocą kuszącego tekstu.

Dowiedz się więcej
EXIT POP-UPY

Przechwytuj odchodzących gości

Exit pop-upy zmniejszają współczynnik odrzuceń, ograniczają liczbę porzuconych koszyków i oczywiście są sprawdzonym sposobem na zwiększenie liczby subskrybentów. W ustawieniach pop-up możesz wybrać czas wyświetlania, określoną liczbę stron do wyświetlenia przed pojawieniem się wyskakującego okienka zamiaru wyjścia, a nawet ograniczyć jego kierowanie do wybranych stron swojego sklepu (np. tylko przy realizacji płatności).

Przechwytuj odchodzących gości
BUDOWANIE LISTY SMS

Zwiększ własne grono subskrybentów SMS

Pop-upy do zbierania numerów telefonów Twoich kontaktów to najprostszy sposób na powiększenie listy subskrybentów SMS. Możesz tworzyć formularze zawierające tylko numery telefonów lub przechwytywać zarówno numery telefonów, jak i adresy e-mail - wybór należy do Ciebie. Jaka jest zaleta Omnisend? Inne ESP wymagają przechowywania e-maili każdego subskrybenta, a w Omnisend wystarczy mieć numer telefonu kontaktu, aby rozpocząć działania marketingowe do konkretnej osoby. Tak więc, bez względu na to, czy interesują Cię tylko wiadomości SMS, e-mail, czy marketing wielokanałowy, możesz wybierać jak chcesz i co chcesz.

Zwiększ własne grono subskrybentów SMS
RAPORTY FORMULARZY

Śledź i sprawdzaj, co działa

Wskaźniki otwarć, kliknięć i przychody z wiadomości e-mail są kluczem do pomiaru skuteczności e-mail marketingu, ale co ze wskaźnikami rejestracji? Spadający współczynnik rejestracji może wskazywać na potrzebę aktualizacji kreacji lub dostosowania oferty, dlatego tak ważne jest śledzenie efektywności formularzy. Analizuj raporty w podziale na urządzenia lub lokalizacje, porównuj wskaźniki rejestracji różnych formularzy, sprawdzaj, co przynosi najwięcej kontaktów i zawsze bądź na bieżąco ze wszystkimi wskaźnikami wydajności.

Śledź i sprawdzaj, co działa

Wszystko gotowe do wysyłki od samego początku

Zgodność z TCPA i RODO

Zbieraj szczegółowe informacje o zgodzie za pomocą naszych formularzy zgodnych z TCPA i RODO.

Kompatybilne z urządzeniami mobilnymi

Nasze formularze rejestracji wyglądają świetnie na każdym urządzeniu i są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi Google, aby zapewnić użytkownikom mobilnym najlepsze wrażenia.

Gotowe szablony

Wybierz jeden z naszych gotowych szablonów, wypełnij go swoimi zdjęciami i natychmiast zacznij zbierać kontakty.