Main meniu
Main meniu
zdrapki

Zaangażuj klientów za pomocą zdrapek

Gamifikuj swoje e-maile za pomocą interaktywnych zdrapek ze zniżkami i ciesz się wyższymi współczynnikami kliknięć i konwersji.

Zacznij za darmo

Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

Highly rated & popular with merchants in USA

Zapewnij zabawne, wciągające wrażenia

Zdrapka to unikalny, interaktywny element wiadomości e-mail, którego możesz używać w swoich kampaniach. Kiedy Twoi subskrybenci klikną w Zdrapkę, mają szansę wygrać specjalną nagrodę - zachętę, którą dodałeś podczas zakładania e-maila. Może to być wszystko, w tym kod rabatowy, bezpłatna dostawa, a nawet prezent.

Zapewnij zabawne, wciągające wrażenia

Zwiększ współczynniki kliknięć i sprzedaż

Zdrapka, podobnie jak koło fortuny firmy Omnisend, to zabawny, sposób interakcji z Twoją marką dla kupujących online. W rzeczywistości nasze dane pokazują, że zdrapki pomagają poprawić współczynnik klikalności e-maili 2-3 razy. Dzięki większemu zaangażowaniu i zachętom, które są faktycznie zdobywane, a nie tylko dostarczane, Twoi klienci będą bardziej skłonni do konwersji, a także pomoże wyróżnić się Twojej marce.

Zwiększ współczynniki kliknięć i sprzedaż

Boostery CTR stworzone dla e-commerce

Zwiększaj liczbę kliknięć i konwersji za pomocą potężnych wzmacniaczy CTR Omnisend, stworzonych specjalnie do e-mail marketingu e-commerce.

Zdrapki
Zdrapki

Blok treści typu „zdrapka”, który pokazuje klientowi specjalną nagrodę po zdrapaniu karty

Pudełko prezentowe
Pudełko prezentowe

Interaktywny, animowany element wiadomości e-mail, który zachęca odbiorcę do kliknięcia na zestaw i sprawdzenia oferty specjalnej.

Dowiedz się więcej
Dynamiczne kody rabatowe
Dynamiczne kody rabatowe

Unikalne kody rabatowe, które możesz skonfigurować bezpośrednio w kreatorze wiadomości e-mail, a my automatycznie zsynchronizujemy je z Twoim sklepem.

Dowiedz się więcej