Main meniu
Main meniu
Kody rabatowe

Unikalne kody rabatowe za jednym kliknięciem

Nagradzaj swoich subskrybentów unikalnymi kuponami rabatowymi, które możesz łatwo skonfigurować podczas tworzenia wiadomości e-mail.

Zacznij za darmo

Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

Highly rated & popular with merchants in USA

Konwertuj więcej dzięki unikalnym kuponom

Kto nie lubi ofert specjalnych? W Omnisend dodawanie ich do wiadomości e-mail jest niezwykle proste - wystarczy do wiadomości e-mail dodać blok Kod rabatowy, a unikalne kupony zostaną automatycznie wygenerowane dla każdego z odbiorców. Kupony następnie można zrealizować za pomocą jednego kliknięcia w sklepie internetowym, a w przypadku platformy Shopify - można je automatycznie zastosować przy finalizowaniu zakupów.

Konwertuj więcej dzięki unikalnym kuponom

Wypróbuj różne zachęty

Twórz rabaty tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom, bez opuszczania kreatora wiadomości e-mail. Możesz wybierać spośród różnych rodzajów rabatów, zarządzać datą wygaśnięcia i maksymalną liczbą wykupów, a wszystko to podczas tworzenia wiadomości e-mail - bez konieczności kodowania czy jakiejkolwiek dodatkowej pracy.

  • Procentowy rabat na koszyk
  • Stała kwota rabatu
  • Darmowa wysyłka
Wypróbuj różne zachęty

My zajmiemy się zapleczem

Unikalne kody rabatowe Omnisend są w pełni zsynchronizowane z Shopify, BigCommerce i WooCommerce - po wysłaniu kampanii z kuponami zostaną one automatycznie wygenerowane na Twojej platformie e-commerce. Wszystkie skonfigurowane przez Ciebie ustawienia kuponów również zostaną w pełni zsynchronizowane - wystarczy, że utworzysz wiadomość e-mail, a my zajmiemy się resztą.

Kupony dla różnych platform
My zajmiemy się zapleczem

Boostery CTR stworzone dla e-commerce

Zwiększ liczbę kliknięć i konwersji, korzystając z zaawansowanych funkcji Omnisend, stworzonych specjalnie z myślą o e-mail marketingu e-commerce.

Unikalne kody rabatowe
Unikalne kody rabatowe

Unikalne kody rabatowe, które możesz skonfigurować bezpośrednio w kreatorze wiadomości e-mail, a my automatycznie zsynchronizujemy je z Twoim sklepem.

Pudełko prezentowe
Pudełko prezentowe

Interaktywny, animowany element wiadomości e-mail, który zachęca odbiorcę do kliknięcia na zestaw i sprawdzenia oferty specjalnej.

Dowiedz się więcej