Home Home Home
ZDRAPKA

Angażuj klientów za pomocą
zdrapek online

Gamifikuj swoje e-maile za pomocą interaktywnych, kuszących rabatów typu zdrapka i ciesz się wyższymi wskaźnikami kliknięć i konwersji.
WYPRÓBUJ ZA DARMO
Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

based on 5,000+ reviews on

Zadbaj o wciągającą zabawę

Zdrapka to unikalny, interaktywny element e-maila, który możesz wykorzystać w swoich kampaniach. Gdy Twoi subskrybenci klikną na zdrapkę, otrzymają szansę na wygranie specjalnej nagrody - oferty, którą dodałeś podczas konfigurowania wiadomości e-mail. Może to być cokolwiek - kod rabatowy, bezpłatna dostawa, a nawet darmowy prezent.

Zwiększ wskaźniki kliknięć i sprzedaży

Zdrapka, podobnie jak koło fortuny Omnisend, to atrakcyjny sposób na gramifikację, dzięki któremu kupujący mogą zaangażować się w Twoją markę. Co więcej, nasze dane pokazują, że zdrapki pomagają 2-3 krotnie zwiększyć click rate wiadomości e-mail. Dzięki większemu zaangażowaniu i faktycznej wygranej, a nie tylko dostarczonej motywacji, Twoi klienci będą bardziej skłonni do konwersji, a to pomoże Twojej marce się wyróżnić.

Boostery CTR stworzone z myślą o biznesie e-commerce

Zwiększ liczbę kliknięć i konwersji, korzystając z zaawansowanych funkcji Omnisend, stworzonych specjalnie dla e-mail marketingu w biznesie e-commerce

  • Zdrapka
    Blok treści Zdrapka, który pokazuje klientowi specjalną nagrodę po kliknięciu i zdrapaniu karty.
  • Pudełko Prezentowe
    Interaktywny, animowany element e-maila, który zachęca odbiorcę do kliknięcia na pole i sprawdzenia specjalnej oferty.
  • Unikalne kody rabatowe, które możesz skonfigurować bezpośrednio w edytorze treści, a te zostaną automatycznie zintegrowane z Twoim sklepem.
Zwiększaj sprzedaż
wysoce angażującymi e-mailami
Dowiedz się, jak za pomocą funkcji e-mail marketingu, które są skoncentrowane na biznesie e-commerce, możesz zwiększyć sprzedaż.
Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.