Home Home Home
SZABLONY WIADOMOŚCI E-MAIL

Tematyczne szablony wiadomości
e-mail stworzone dla
marketingu e-commerce

Skorzystaj z naszych darmowych, responsywnych szablonów wiadomości e-mail, aby zaoszczędzić czas i zwiększyć sprzedaż. Z Omnisend stworzysz profesjonalnie wyglądające kampanie bez konieczności pisania kodu.
WYPRÓBUJ ZA DARMO
Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

based on 5,000+ reviews on

SZABLONY TEMATYCZNE

Zacznij od gotowego projektu

Szablony tematyczne to wybór w pełni responsywnych projektów wiadomości e-mail, które w kilku ruchach będą przygotowane do wysłania - dodaj swoje logo, edytuj teksty do swoich potrzeb i gotowe! Niezależnie od tego, czy Twoja marka jest minimalistyczna, czy odważna - znajdziesz pasujący szablon i zaoszczędzisz wiele godzin projektując go od podstaw.
STANDARDOWE SZABLONY

Możesz też pracować na przygotowanych szablonach

Pomyśl o naszych szablonach standardowych jako o w pełni konfigurowalnych, gotowych układach wiadomości e-mail — możesz wybierać spośród układów z menu nagłówka, wybierać szablony bardziej skoncentrone na produktach czy też na wizualizacjach w zależności od potrzeb Twojej marki.
EDYTOR „DRAG & DROP”

Dostosuj szablony za pomocą myszki

Z pomocą edytora treści oraz dzięki funkcji „Drag & Drop”, możesz łatwo zmieniać kolejność bloków treści, usuwać je, bądź dodawać nowe. A wszystko to bez konieczności pisania kodu. Nasze bloki treści zorientowane na biznes e-commerce dla dynamicznych kodów rabatowych, wyróżnionych lub polecanych produktów itp. pomagają tworzyć atrakcyjne e-maile, które zachęcają ludzi to działania.
ZAPISANE SZABLONY

Zapisz raz, używaj bez końca

Po wprowadzeniu niezbędnych zmian i opatrzeniu szablonu swoją marką, możesz łatwo go zapisać i ponownie wykorzystać w innych kampaniach. A jeśli prowadzisz wiele połączonych sklepów, to w Omnisend, możesz udostępniać zapisane szablony pomiędzy nimi. Zaoszczędzisz jeszcze więcej pracy i czasu.

  • Dostosowane do urządzeń mobilnych
    Wszystkie nasze szablony e-maili są w pełni responsywne i dobrze wyglądają na każdym urządzeniu. Gdy tylko będziesz chciał się upewnić co do wyglądu, przełączysz widok pomiędzy urządzeniem mobilnym a komputerem stacjonarnym.
  • Edycja „Drag & Drop”
    Dostosowuj układ, dodawaj i usuwaj bloki treści za pomocą naszego intuicyjnego edytora treści „Drag & Drop”.
  • Bez kodowania
    Wszystkie ustawienia projektu można dostosować w edytorze treści — nie potrzebujesz żadnej wiedzy z zakresu HTML, aby wprowadzać zmiany.
Twórz swoje e-maile szybko i przyjemnie
Zaoszczędź czas na konfigurowaniu e-mail marketingu dzięki naszym responsywnym, dostosowanym do urządzeń mobilnych szablonom wiadomości e-mail,
stworzonych z myślą o e-commerce.