Home Home Home
KAMPANIE E-MAIL

Piękne, spersonalizowane kampanie e-mailowe – prostsze niż myślisz.

Zapomnij o pisaniu kodu i żmudnej edycji. Twórz profesjonalne, spersonalizowane kampanie w ciągu kilku minut, korzystając z rozbudowanych funkcji marketingu e-mailowego Omnisend oraz obserwuj, jak rozwija się Twoja działalność i wskaźnik otwarć.
WYPRÓBUJ ZA DARMO
Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

based on 5,000+ reviews on

SZABLONY WIADOMOŚCI E-MAIL

Twórz piękne kampanie markowe

To, jak wyglądają Twoje e-maile, wiele mówi o Twojej marce, ale co, jeśli nie masz własnego projektanta, który wystylizuje każdą kampanię? Biblioteka szablonów Omnisend ułatwia tworzenie profesjonalnych, zachwycających wiadomości e-mail w kilka minut. Możesz łatwo dostosować każdy z naszych szablonów, aby pasował do Twojej marki i ponownie wykorzystać je w kolejnych kampaniach. Prowadzisz wiele sklepów? Udostępniaj zapisane szablony w połączonych sklepach i oszczędzaj jeszcze więcej czasu.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONACH E-MAILI
EDYTOR TREŚCI „Drag & Drop”

Szybko twórz e-maile zachęcające do zakupu

Jako firma zajmująca się biznesem e-commerce potrzebujesz czegoś więcej niż tylko pospolitych newsletterów e-mail. Nasz Edytor Treści „Drag & Drop” ułatwia tworzenie kampanii z dynamicznymi blokami treści, zaprojektowanymi specjalnie dla
biznesu e-commerce.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O EDYTORZE TREŚCI
TARGETING KAMPANII

Skończ z wysyłaniem wiadomości dla wszystkich

Segmentacja może zwiększyć współczynniki konwersji o ponad 60%, więc po co tracić przychody? Wykorzystaj dane zprofili klientów, historii ich zakupów i innych filtrów, aby tworzyć segmenty odbiorców, które będziesz mógł następnie uwzględnić lub wykluczyć z targetowania kampanii.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SEGMENTACJI
OPTYMALIZACJA KAMPANII

Uzyskaj więcej otwarć i sprzedaży

Nie musisz krzyczeć „WYPRZEDAŻ” zawsze, gdy chcesz zdobyć więcej otwarć. Popraw swoje wyniki, korzystając z naszych intuicyjnych funkcji optymalizacji, które nie wymagają żadnej konfiguracji technicznej.
RAPORTY KAMPANII

Sprawdzaj i dowiaduj się, co działa najlepiej

Miej rękę na pulsie wydajności swoich kampanii dzięki natychmiastowemu śledzeniu sprzedaży i atrybucji. Dowiedz się, w jaki sposób Twoi odbiorcy angażują się w e-maile, ile sprzedaży przynosi każda kampania, i łatwo znajdź najlepsze osiągi.

Przejdź na prowadzenie
wielokonałowych kampanii

Zaangażuj kupujących i zwiększ swój potencjał sprzedaży, łącząc wiele wysoce angażujących kanałów na jednej platformie.

  • Kampanie E-mail
    Najlepsze w przypadku treści wizualnych, promocji nowych produktów i ofert specjalnych.
  • Najlepsze w przypadku ofert czasowych i spersonalizowanych, a także pilnych wiadomości.
  • Najlepsze do krótkich, ściśle ukierunkowanych wiadomości i retargetowania kupujących.
Rozwijaj swoją firmę dzięki spersonalizowanym e-mailom
Z łatwością twórz ukierunkowane kampanie i korzystaj z naszych rozbudowanych funkcji e-mail marketingu, aby rozwijać swoją firmę.