Main meniu
Main meniu
Kampania powitalna

Łatwe tworzenie kampanii powitalnych

Zacznij za darmo

Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

Highly rated & popular with merchants in USA

Witaj swoich subskrybentów osobistym przekazem

Po tym, jak odwiedzający zostaną subskrybentami, spraw, aby poczuli się mile widziani, witając się z nimi. Taki e-mail powitalny to pierwszy krok w podróży Twojego klienta, więc powitaj go nietypowymi i nieszablonowymi wiadomościami. Nadaj wiadomości powitalnej osobisty charakter, dostosowując jej treść do potrzeb danego klienta.

Witaj swoich subskrybentów osobistym przekazem

Niech będzie wyjątkowo

Jeśli naprawdę chcesz zrobić wrażenie na swoich subskrybentach, dostosuj swoje e-maile powitalne tak, jak chcesz, i zaproponuj klientom coś specjalnego. Spraw, by nie chcieli zrezygnować z Twoich produktów i miło rozpocznijcie Waszą relację. Świetny e-mail powitalny zrobi na nich doskonałe pierwsze wrażenie.

Niech będzie wyjątkowo

Właściwa wiadomość do właściwej osoby

Wiadomości powitalne są wysyłane automatycznie, ale nie to oznacza, że musisz wysyłać tylko jeden e-mail do wszystkich subskrybentów. Prześlij swoim subskrybentom spersonalizowaną wiadomość, biorąc pod uwagę to, w jaki sposób trafili do bazy subskrybentów. Jeśli dokonali rejestracji ze specjalnej strony docelowej – wyślij im specjalną wiadomość o potwierdzeniu subskrypcji. Jeśli zarejestrowali się, aby otrzymać określoną zniżkę - wyślij wiadomość z kodem rabatowym. Jeśli zaspokoisz potrzeby klienta od pierwszego e-maila, zyskasz klienta na całe życie.