Main meniu
Main meniu
Urodziny

Spraw, by klienci poczuli się wyjątkowo, korzystając z automatyzacji e-maili urodzinowych

Zacznij za darmo

Highly rated & popular with merchants in USA

Spraw, by ich wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy

Każdy uwielbia świętować swoje urodziny, a tym bardziej, gdy otrzymuje wyjątkowe niespodzianki. Możesz sprawić, by ten wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy, ustawiając swoje specjalne oferty tak, by automatycznie wysyłały się do Twoich subskrybentów w dniu ich urodzin. Dzięki elastycznej automatyzacji Omnisend możesz ustawić dowolny czas na wysyłanie e-maili urodzinowych: przed urodzinami, w dniu urodzin, a nawet o określonej godzinie. Upewnij się tylko, że korzystasz z naszych zaawansowanych formularzy subskrypcji do pozyskiwania informacji o urodzinach swoich klientów.

Spraw, by ich wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy

Uzyskaj 5x większą sprzedaż

Dane Omnisend pokazują, że e-maile z życzeniami urodzinowymi generują 5 razy więcej konwersji niż zwykłe e-maile. Wynika to zapewne z faktu, że takie wiadomości e-mail mają niesamowity wskaźnik otwarć wynoszący średnio 45%, co oznacza, że to jest nie tylko wyjątkowy dzień dla Twoich subskrybentów, ale także wyjątkowa okazja dla Ciebie, by zwiększyć sprzedaż.

Uzyskaj 5x większą sprzedaż

Pokaż, że Ci zależy

Udany biznes opiera się na świetnych relacjach z klientem. Wzmocnij relację z każdym klientem, pokazując mu, że naprawdę Ci zależy. Gdy otwierając e-mail, otrzyma życzenia urodzinowe i świetną ofertę (a nawet bezpłatny prezent) – zakocha się w Twojej marce. W taki właśnie sposób będziesz mógł zmienić subskrybenta nie tylko w kupującego, ale także w lojalnego klienta.