Home Home Home

Spraw, aby klienci czuli się wyjątkowo, korzystając z automatyzacji e-maili urodzinowych

Spraw, aby ich wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy

Każdy uwielbia świętować swoje urodziny, a tym bardziej, gdy otrzymuje wyjątkowe niespodzianki. Możesz sprawić, by ten wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy, wysyłając specjalne oferty, które będą wysyłane w dniu urodzin Twoich sybskrybentów. Za pomocą różnych ustawień automatyzacji Omnisend, możesz wybrać dowolny czas na wysyłanie e-maili urodzinowych: w przededniu urodzin, w dniu urodzin, a nawet o określonej godzinie. Korzystając z naszych formularzy subskrypcji , będziesz mógł zdobyć informację o urodzinach swoich klienów.

Uzyskaj 5x większą sprzedaż

Dane Omnisend pokazują, że e-maile urodzinowe generują 5 razy więcej konwersji niż zwykłe e-maile. Jest to prawdopodobnie związane z faktem, że e-maile urodzinowe mają niesamowity open rate wynoszący średnio 45%, co oznacza, żę to jest nie tylko wyjątkowy dzień dla Twoich subskrybentów, ale także wyjątkowa okazja dla Ciebie, aby zwiększyć sprzedaż.

Pokaż, że ci zależy

Udany biznes opiera się na świetnych relacjach z klientem. Wzmocnij relację z każdym klientem, pokazując mu, że naprawdę Ci zależy. Jeśli otwierając e-mail, otrzymają urodzinowe życzenia oraz świetną ofertę (a nawet bezpłatny prezent) – zakochają się w Twojej marce. W taki właśnie sposób będziesz mógł zmienić subskrybenta nie tylko w kupującego, ale także w lojalnego klienta.

Odkryj, jak możesz zachwycić swoich subskrybentów i zwiekszyć Customer life time value (wartość życiowa klienta) dzięki zautomatyzowanym e-mailom urodzinowym.

Zacznij już dziś bezpłatnie. Bez karty kredytowej.