Home Home Home
EDYTOR AUTOMATYZACJI BEZ PISANIA KODU

Zabierz swojego klienta w zautomatyzowaną podróż

Nasz edytor automatyzacji umożliwia łatwe tworzenie i dostosowywanie zautomatyzowanego zestawu wiadomości do klienta bez znajomości HTML i programowania. Połącz powiadomienia e-mail, SMS i web push, aktywuj ścieżki zgodnie z zachowaniem klienta lub przeprowadź testy A/B, jeśli nie jesteś pewien, w którą stronę iść.
WYPRÓBUJ ZA DARMO
Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

based on 5,000+ reviews on

DRAG & DROP

Stwórz swoją automatyzację w ciągu kilku minut

Nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności, aby stworzyć automatyzację napędzającą sprzedaż. Dzięki naszemu edytorowi automatyzacji „Drag & Drop” możesz dostosować sekwencję, dodawać i usuwać dodatkowe kanały, klonować wiadomości, uwzględniać podziały i w pełni dostosowywać automatyzację. Wszystko jest wyświetlane i wizualizowane, tak abyś mógł łatwo zrozumieć, kiedy i co zobaczy twój klient.
To właśnie jest ułatwienie zautomatyzowanych systemów pracy. Pracowałem z kilkoma różnymi platformami online dla e-maili. W przypadku Omnisend konfiguracja jest bardzo prosta i łatwo jest wprowadzić zmiany, jeśli się ich potrzebuje.

  Stacey Dixon, Projektant Graficzny

WIELOKANAŁOWOŚĆ

Kiedy e-mail to za mało

Przyciągnij uwagę klienta różnymi kanałami - połącz powiadomienia e-mail, SMS lub web push w jeden system pracy, aby zmaksymalizować możliwość konwersji klientów.
 • E-mail

 • SMS

 • Powiadomienia Web push

Wysyłaj odpowiednią wiadomość do właściwego klienta

Twórz aktualne automatyzacje dla Twoich klientów. W jaki sposób? W ramach jednej automatyzacji możesz przeprowadzić test A/B, podzielić automatyzację na segmenty, dodać wyzwalacze behawioralne, aby lepiej zrozumieć, w którą stonę iść.
 • Wybierz wyzwalacz

  Wybierz, co uruchomi twoją automatyzację: aktywność zakupowa, segmentacje wejścia/wyjścia, aktywność przeglądania, zaangażowanie w formularzach lub niestandardowe wydarzenia.

 • Użyj podziałów automatyzacji

  Podziel odbiorców na podstawie różnych filtrów i wysyłaj wiadomości różnymi ścieżkami.

 • Testy A/B

  Przetestuj, który kanał, bodziec lub temat prowadzi do największej liczby konwersji. Za pomocą testowania A/B, podejmuj decyzje o zmianach w systemach pracy.

Integrowane raporty wiadomości

Ucz się i optymalizuj bez opuszczania edytora

Śledź dane dotyczące sprzedaży i zaangażowania dla każdego komunikatu w systemie pracy, aby zoptymalizować automatyzację bez opuszczania Edytora Automatyzacji.
Zwiększ sprzedaż, nie obciążenie pracą
Korzystaj z Edytora Automatyzacji Omnisend, aby łatwo skonfigurować swój pierwszy, generujący zysk, system pracy.
Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.