Main meniu
Main meniu

Uniwersalna platforma marketingowa

Jedna, łatwa w użyciu platforma, która pomaga zwiększać sprzedaż dzięki potężnemu marketingowi e-mailowemu i SMS-owemu dostosowanemu do potrzeb e-commerce.

Zacznij za darmo
All-in-one ecommerce marketing

Stworzona specjalnie dla elastycznych firm e-commerce

Omnisend eliminuje pracę związaną z angażowaniem, konwersją i reaktywacją klientów e-commerce dzięki łatwej w użyciu platformie do e-mail marketingu

KAMPANIE MAILINGOWE

Szybko twórz markowe wiadomości e-mail zachęcające do zakupu

Biblioteka szablonów Omnisend ułatwia tworzenie profesjonalnych, zachwycających wiadomości e-mail bez żadnego kodowania. Możesz łatwo dostosować treść wiadomości e-mail do swojej marki, dodawać produkty, dynamiczne kody rabatowe i zapisywać je jako szablony dla kolejnych kampanii.

Dowiedz się więcej o kampaniach mailingowych
KAMPANIE MAILINGOWE
AUTOMATYZACJA

Zwiększ sprzedaż, nawet wtedy gdy śpisz

Od odzyskiwania koszyka i wiadomości powitalnych po reaktywację klienta — nasza biblioteka automatyzacji zawiera gotowe przepływy pracy dla każdego etapu podróży klienta. Dzięki edycji przepływu pracy „drag & drop” łatwo dostosujesz i zwizualizujesz sekwencjonowanie, a nawet zbudujesz je od podstaw.

Dowiedz się więcej o automatyzacji
Prosta funkcja
Logo
Inwestycja w Omnisend zwróciła się już w pierwszych 2 tygodniach użytkowania. Teraz obserwujemy 40-krotny zwrot we wszystkich kampaniach i automatyzacjach.

Marc Trimble

Menedżer marketingu cyfrowego

segmentacja

W pełni wykorzystaj dane swoich klientów

Wykorzystaj pełne dane kontaktowe, aby spersonalizować swoje wiadomości, poprawić targetowanie i zwiększyć liczbę konwersji. Segmentuj swoje kontakty na podstawie:

Dowiedz się więcej o segmentacji
Segmentacja
Pop-upy i formularze

Pozyskuj i konwertuj nowych subskrybentów

Przechwytuj dane kontaktowe odwiedzających i inne szczegóły za pomocą konfigurowalnych formularzy zgodnych z TCPA i RODO i od razu zacznij ich angażować za pomocą automatycznych wiadomości.

Dowiedz się więcej o Pop-upach i formularzach
Pop-upy i formularze
raporty

Śledź i sprawdzaj, co działa najlepiej

Od ogólnych danych dotyczących sprzedaży i wydajności, po szczegółowe raporty dotyczące kampanii i automatyzacji, nasze praktyczne narzędzia do raportowania ułatwiają podejmowanie decyzji dotyczących rozwoju popartych danymi.

Dowiedz się więcej o raportowaniu
Raportowanie
kanał

Wykorzystaj marketing wielokanałowy

Zwiększ swój potencjał sprzedaży i zapewnij swoim klientom spójne, wielokanałowe doświadczenie, łącząc e-maile, SMS-y i inne kanały - wszystko na jednej platformie.

Dowiedz się więcej o naszych kanałach
Kanał

Wszystko czego potrzebujesz
by zacząć

Bez względu na to, czy dopiero tworzysz swój sklep, czy chcesz już przenieść go na wyższy poziom, jesteśmy tu po to, by ułatwić Ci zrobienie tego pierwszego kroku, zostawiając Ci jednocześnie maksimum swobody w kontekście dalszych działań.

Narzędzia migracji
Narzędzia migracji

Od bezproblemowego importowania kontaktów po spersonalizowane wdrażanie — jesteśmy tu po to, aby ułatwić Ci migrację.

Dowiedz się więcej
Konta wielu sklepów
Konta wielu sklepów

Połącz i łatwo zarządzaj pocztą e-mail wielu sklepów e-commerce w ramach jednego konta - bez żmudnego powielania pracy.

Dowiedz się więcej
Ponad 80 integracji
Ponad 80 integracji

Łatwo dostępne integracje z Twoim obecnym sklepem e-commerce i wiele nowych sposobów na przyspieszenie wzrostu dzięki naszym aplikacjom partnerskim.

Dowiedz się więcej
Zintegruj!

Połączenie typu plug & play z Twoim sklepem

Omnisend jest w pełni zintegrowany ze wszystkimi głównymi platformami e-commerce — nie wymaga żadnych konektorów innych firm.