Main meniu
Main meniu
Nasza misja

Marketing na miarę potrzeb

Misją Omnisend jest pomaganie firmom z branży e-commerce w dostosowaniu działań marketingowych do ich potrzeb poprzez wysyłanie spersonalizowanych wiadomości do właściwej osoby, we właściwym czasie, przy użyciu właściwego kanału. Dla kupujących oznacza to spersonalizowane wiadomości i niezapomniane doświadczenia zakupowe online. A dla marketerów - możliwość uzyskiwania lepszych wyników niż kiedykolwiek

Marketing na miarę potrzeb

Omnisend w skrócie

Nasza historia

Omnisend powstał w 2014 roku jako platforma e-mail marketingu o nazwie Soundest. Od samego początku naszym priorytetem było umieszczanie marketerów e-commerce w centrum każdej podejmowanej przez nas decyzji. W tamtym czasie oznaczało to wyposażenie ich w proste, ale skuteczne narzędzia marketingu e-mailowego.

Trzy lata później postanowiliśmy zaoferować naszej rosnącej liczbie klientów i ich rozwijającym się firmom jeszcze więcej. Z dostawcy usług e-mail przekształciliśmy się w wielokanałową platformę do automatyzacji marketingu. I rozpoczęliśmy nową misję: marketing na miarę potrzeb. Od tego czasu pomogliśmy tysiącom marketerów e-commerce zbudować trwałe relacje z ich klientami, wysyłając odpowiednie wiadomości do właściwych osób, we właściwym czasie, przy użyciu właściwego kanału.

Przejście od obsługi wyłącznie e-maili do obsługi wielokanałowej pomogło nam zmienić naszą działalność, jednocześnie umożliwiając marketerom e-commerce, z którymi współpracujemy, przekształcenie ich działalności.

Nasza historia
2014

Powstanie platformy e-mail marketingu Soundest

2017

Przekształcenie Soundest w Omnisend, wielokanałową platformę do automatyzacji marketingu

2018

Dodanie SMS jako nowego kanału dla kampanii i automatyzacji

2019

Omnisend znajduje się wśród 5 najlepszych aplikacji Shopify do marketingu e-mailowego i automatyzacji marketingu

2020

Otwarcie biura Omnisend w USA

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem liczącym ponad 180 osób z różnych krajów, zjednoczonych w naszej misji dostarczania marketingu na miarę potrzeb. Skupiając się na każdym etapie na potrzebach klienta, cieszymy się, że do tej pory pomogliśmy ponad 70 000 firm. Mamy pionierskiego ducha i kochamy to, co robimy.

Zatrudniamy!

Jeśli interesuje Cię przyszłość marketingu e-commerce, wierzysz w zorientowanie na klienta i jesteś świetny w tym, co robisz, skontaktuj się z nami! Oferujemy wspaniałe korzyści i miejsce pracy, które sprzyja współpracy, kreatywności i zabawie. Rzuć okiem na nasze oferty pracy i sprawdź, czy znajdziesz wśród nich coś dla siebie.

Dołącz do nas
Zatrudniamy!